OPINIE O NASZEJ FIRMIE:

 
   

Kilka opinii z powyższych serwisów:
 
"Super Firma na najwyższym poziomie polecam"
 
"Najtaniej najlepiej, najszybciej Polecam. Pozdrowienia ze Świebodzic."
 
"Potrzebowałem drzwi do mieszkania czas reakcji firmy abc w poniedziałek Panowie zrobili pomiar a następnego dnia miałem zamontowane drzwi wraz z całkowitym wykończeniem. Polecam z czystym sumieniem. Mateusz W."
 
"SUPER FIRMA. Od 1 do 10.. 11. Polecam szanują klienta i robia dobrą robotę okna i drzwi to tylko w abc okna 11 listopada 10."
 
"Wysokiej Klasy fachowcy. Polecam. Drzwi, okna, Tanio i dokładnie."
 
"Polecam TANIO. Okna wysokiej klasy Adamsa. Rewelacja. Pozdrawiam. Elka."
 
"Super ekipa Polecam z czystym sumieniem, szybko, czysto i przyjemnie, wystarczyła rozmowa z Właścicielem Firmy i wszystko zostało załatwione bez wychodzenia z domu jeszcze raz dziękuję Panie Wiesławie. Pozdrawiam. Soliński."
 
"Firma ABC Okna to właściciel dbający o swojego klienta, uczciwy i bardzo pomocny, a jego pracownicy są naprawdę fachowcami, których dzisiaj jest coraz mniej. Gdyby takich firm było więcej, to ludziom żyłoby się łatwiej. Szczerze Polecam wszystkim, którzy szukają dobrej i fachowej firmy z branży okiennej. Dziękuję i życzę wielu zadowolonych klientów."
 
"Bardzo dziękuję firmie ABC Okna. Właściciel jest bardzo szlachetnym i uczciwym człowiekiem, a jego montażyści zasługują na miano profesjonalistów. Gdyby takich firm było więcej, ludziom żyłoby się łatwiej. Polecam tą firmę, bo jest najlepsza. Życzę wielu zadowolonych klientów."
 
"Kupiłam mieszkanie gdzie potrzebowałam nowe drzwi ,wszędzie proponowano mi czas do 8 tygodni. Masakra. Poszukałam firmy w internecie i trafiłam na firmę ABC Okna jestem bardzo wdzięczna Panu Wiesławowi za szybki czas realizacji, drzwi dostałam w ciągu 3 tygodni. Rzetelnie i fachowo mnie obsłużono. Dziękuję. Takich firm jest mało. SUPER POLECAM."
 
Copyright Redprojekt All Rights Reserved.